| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | stainless steel |
|---|---|
| application | softgel capsule |
| Electricity | 220/380/415V |
| Power | 7.5-20Kw |
| Capacity | 60-1500L |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καψούλα Softgel |
| Ηλεκτρισμός | 220/380/415V |
| Ικανότητα | 60-1500L |
| Κηλίδα | Κενό |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος προϊόντος | υγρό, ζελατίνη |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| MATERIAL | STAINLESS STELL |
|---|---|
| Dicharge | Hydraulic |
| Service | All life |
| Size | 100-2000L |
| Jacket | Avaliable |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Λειτουργία | τήξη ζελατίνης |
| Εφαρμογή | Μηχανή ενθυλάκωσης softgel |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψα, μπουκάλια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |