| Υλικό | SUS304/316 |
|---|---|
| απαλλαγή | Υδρυρικός |
| Μέγεθος | 100-1600L |
| Υδροθάλαμος | Αξιόλογος |
| Εμβολιασμός | Αξιόλογος |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| electric | Seimens |
| Water Jacket | Avaliable |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| vaccum | Avaliable |
| Water Jacket | Avaliable |
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| Τύπος | Περιστροφικός ξεραίνοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μήνες μετά την ανάθεση |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ισχύς (w) | 3kW |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Size | 100-2000 |
| Service | Technology support |
| Padle | Avaliable |
| Guage for weight | Avaliable |
| Μαργαρίτης | SS304/316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 κιλά κάθε καλάθι |
| Εγγύηση | Δωρεάν 1 έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |