| Τύπος | Εξοπλισμός στεγνώματος κενού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | αεροπορικώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 350 λίτρα |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Κινητός | Ναί |
| Κενό | Οχι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |