| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Προϊόν | κατάλληλος για την κάψα |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Υλικό | Χαλκός / Αλουμίνιο |
|---|---|
| Καθιστός | Painball / Μαλακή κάψουλα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Ø150Χ250 |
| Ταχύτητα περιστροφής | Ευκανόνιστος |
| Σχήμα | Στρογγυλό / Ελιάς / Επιμήκης / Ειδικό σχήμα |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |
| Τύπος | Εξοπλισμός στεγνώματος κενού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | αεροπορικώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |