| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | Ρολό μήτρας 4 ιντσών ή ρολό μήτρας 8 ιντσών |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Μαργαρίτης | Veggie υλικό |
|---|---|
| Εκταση | 200-500m3 |
| Ηλεκτρικός | Ως απαίτηση |
| Ελεγχος | Αντοματική |
| Υλικό | SS316 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | Ρολό μήτρας 4 ιντσών ή ρολό μήτρας 8 ιντσών |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |