| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Capacity | more than 20000/hour |
| Total power | 1.5-18.5kw |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| όνομα | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | Ρολό μήτρας 4 ιντσών ή ρολό μήτρας 8 ιντσών |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |