| Κατάσταση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος προϊόντος | υγρό, ζελατίνη |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 6 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 780*495*55mm |
| Στοιβαζόμενο | Ναί |
| Τρύπα | 4mm |
| Χρώμα | γραφικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | ζελατίνη |
|---|---|
| Τεχνολογία | Κουν Γιου Φαρμακευτική |
| Εφαρμογή | Για να φτιάχνουμε φαγητό και κάψουλες. |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία της κάψουλας που κατασκευάστηκε | 10%-15% |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Υλικό | SUS304/SUS316 |
| Ελεγχος | PLC |
| Υλικό | SUS304/316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | VGEL SoftGel Ενθυλάκωση |
| Δυναμικό | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ελεγχος | PLC |
| Μέγεθος κύβων κυλίνδρων | D150*250mm |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80*100mms |
| Ικανότητα | 22800 κάψουλα/Η |
| πιστοποιητικό | CE |