| Mterial | SS316 |
|---|---|
| Certience | CE |
| Service | Technion Avaliable |
| Accordance | GMP |
| From | China Mainland Beijing |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Ξηρές κάψουλες και φαρμακευτικό φάρμακο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Ικανότητα | 10000 την ώρα |
| Εγγύηση | Όλη η ζωή |
| Τύπος | Aviliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Certificate | CE |
| Accordance | GMP |
| Cntrol | PLC+Touch Screen |
| Status | New |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Υπηρεσία συντήρησης και επισκευής πεδίου |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ελεγχος | PLC |
| Υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Για το softgel κάψουλα ξήρανση |
| Τροφοδοτικό | 380V/220v |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |