| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 ζευγάρια την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Χρήση | Παραγωγή κάψουλας και paintball |
| Ώρα | 3 μέρες |
| Εξπρές | Fedex, DHL.TNT |
| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Χρήση | Παραγωγή κάψουλας και paintball |
| Ώρα | 3 μέρες |
| Εξπρές | Fedex, DHL.TNT |
| Υλικό | Αλουμινούμη |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Σχήμα | Ως απαίτηση |
| Θερμάστρα | Υδροδότηση και ηλεκτρική ενέργεια |
| Ενεση | Κεραυνός$Al |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Πλαστικό καλούπι έγχυσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Καλούπι και γροθιά κάψουλας |
| Εφαρμογή | Μηχανή πλήρωσης καψών |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Στίλβωμα |