| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Καθρέπτης | Αξιόλογος |
| Ακρη | καμπύλη ή πλάκα |
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Ημερομηνία Αγοράς | 2010 |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικό | , Που προσαρμόζεται |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ισχύς (w) | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | SUS304/316 |
|---|---|
| απαλλαγή | Υδρυρικός |
| Μέγεθος | 100-1600L |
| Υδροθάλαμος | Αξιόλογος |
| Εμβολιασμός | Αξιόλογος |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρήση | Χημική ουσία |
| Τύπος μίξερ | Ταραχοποιός |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Υλικό | ζελατίνη |
|---|---|
| Τεχνολογία | Κουν Γιου Φαρμακευτική |
| Εφαρμογή | Για να φτιάχνουμε φαγητό και κάψουλες. |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία της κάψουλας που κατασκευάστηκε | 10%-15% |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ισχύς (w) | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος μίξερ | Ταραχοποιός |