| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | Δεξαμενή τήξης, Melter ζελατίνης |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Ικανότητα | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Δεξαμενή τήξης ζελατίνης |
| mateial | SS304/316 |
|---|---|
| vacuum | avaliable |
| size | 50-100 |
| paddle | avaliable |
| surface | mirror |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SUS304 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |