| Material | PE |
|---|---|
| Color | other colors can be customized |
| Use | drying freezing baking |
| Size | 762*495*55 |
| Feature | resistance -40 -140 degrees,100% Food Grade Materials |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 350L |
| Heating | avaliable |
| movable | yes |
| vacuum | no |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 ζευγάρια την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |