| Εφαρμογή | Κάψουλα, υγρή, ιατρική |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 8ball/s |
| Υλικό | SS316 |
| Δυναμικό | 380V50Hz |
| Υλικό | Μηχάνημα Φαρμακευτικό / Σκληρό ΣΤΟ ΟΞΕΙΔΩΜΕΝΟ /αλ |
|---|---|
| Μέγεθος κυλίνδρου | Ρολό μήτρας Ф103mm * 152mm |
| Διάσταση | 880Χ640Χ1900χιλ |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+οθόνη αφής |
| Ποσοστό παραγωγής | 8#OV 43470 τμχ/ώρα |
| Εφαρμογή | ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή πλήρωσης |
| Κατάσταση | νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγούμενος Τύπος | ηλεκτρικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Matrial | Veggie material |
|---|---|
| area | 200-500m3 |
| electric | As requirement |
| control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |