| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,commissioning and training,Field maintenance and repair service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel capsule encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SS316 |
|---|---|
| After-sales service provided | Field installation |
| Weight | 1800 kg |
| Automatic grade | Automatic |
| Driven type | Electric |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Εφαρμογή | Κάψουλα και paintball |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή παραγωγής μαλακών κάψουλας |
| Δυναμικό | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος κύβων κυλίνδρων | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Ελεγχος | PLC |
| Τύπος | Εξοπλισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καψούλα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχάνημα πλήρωσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγός τύπου | Ηλεκτρικός |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3-8mms |
| Ικανότητα | 8balls ανά δευτερόλεπτο |
| Όνομα | Μπάλες 3 χιλιοστών ανά δευτερόλεπτο 2-8mm Μηχανή μαλακής ζελατίνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |