| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3-8mms |
| Ικανότητα | 8balls ανά δευτερόλεπτο |
| Όνομα | Μπάλες 3 χιλιοστών ανά δευτερόλεπτο 2-8mm Μηχανή μαλακής ζελατίνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS316L |
|---|---|
| Μέγεθος | 50000/h |
| Ηλεκτρικός | 110V/220V/380V |
| Φορά | 30 ημέρες |
| Ελεγχος | PLC+οθόνη αφής |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρης αυτόματος πιστοποίησης μηχανών Iso9001 ζελατίνης ενθυλάκωσης μαλακός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Warrante | 1 year |
| Installation | Avaliable |
| Model | KSM |
| CAPACITY | 300,000-400,000per hour |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ικανότητα | 22800 κάψουλες ανά ώρα |
| Εφαρμογή | paintball ή κάψουλα |
| Ικανότητα | 7200 paintballs |