| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψα, μπουκάλια |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Τύπος | ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΤΟΥΜΠΛΕΡ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 100L-20T |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Πλαστικό καλούπι έγχυσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Καλούπι και γροθιά κάψουλας |
| Εφαρμογή | Μηχανή πλήρωσης καψών |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Στίλβωμα |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Βάση καλουπιών | κάτω έγχυση |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Solidworks |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Βάση καλουπιών | κάτω έγχυση |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Solidworks |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τόνοι/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εφαρμογή | για μηχανή ενθυλάκωσης μαλακής ζελατίνης |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Ικανότητα | 200-400 KG |
| Προέλευση | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τόνοι/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |