| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τόνοι/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Χαλκός, αλουμίνιο, πολλαπλά υλικά |
| Κοιλότητα | Πολλαπλών |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Proe, ug, cad, solidworks |
| Όνομα προϊόντος | Υγρό καλούπι σιλικόνης που κάνει καουτσούκ για συμπίεση |
| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Ενεση | Θέρμανση νερού και ηλεκτρικού ρεύματος |
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Σχήμα | Διάφορος |
| Ενέσιμα | Αλ & Κου |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Καλούπι διάτρησης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Προϊόν | Καλούπι |
| Βάση καλουπιών | προσαρμόστε |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 100-10000L |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |
| Πλατφόρμα | Αξιόλογος |
| Συσκευή κενού | Αβαλιμπέλε |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικό | , Που προσαρμόζεται |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ισχύς (w) | Προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ισχύς (w) | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος μίξερ | Ταραχοποιός |