| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρης αυτόματος πιστοποίησης μηχανών Iso9001 ζελατίνης ενθυλάκωσης μαλακός |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | συμπαγή |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Πλήρως αυτόματο |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | ενθυλάκωση κάψουλων softgel |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης, μηχανή ενθυλάκωσης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | Πάνω από 5 χρόνια |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Αξιόλογος |
| Πρώτη ύλη | Αξιόλογος |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 100,000 capsule/h 8#OV |
| Die Roll | 150*250 |
| Application | oil&Cream |
| Capsule shape | As Requirement |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |