| Τύπος | Μηχανή μαλακόζελου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
| Δυναμικό | 220V 50HZ |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Κατάσταση | Νέο |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχάνημα πλήρωσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγός τύπου | Ηλεκτρικός |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | Αισθητήρας ελέγχου επιπέδου |
| παχιά κλίμακα | Αξιόλογος |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | έλεγχος επιπέδου αισθητήρα |
| παχιά κλίμακα | Αξιόλογος |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |