| όνομα | Μηχανή πλήρωσης καψών |
|---|---|
| Ικανότητα | 120.000 Κάψουλες ανά ώρα @ 4 rpm |
| Ρολό ζαριού | 150*250mm |
| Εξουσία | 13.5 |
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Certicificate | CE |
|---|---|
| Material | ss304/SS316 |
| Standard | GMP |
| Use | Painball/Capsule making |
| Type | softgel encapsulation |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση πεδίου |
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Αυτόματος βαθμός | αυτόματο |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικός |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 2-80000 ΚΑΨΟΥΛΑ /ΩΡΑ |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Κύρια αγορά | ΗΠΑ, ευρωπαϊκό |
| Fcatory | Ναί |