| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Διαθέσιμο |
| πρώτη ύλη | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 100L-20T |
| Υλικό | SUS304/316L |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Μέγεθος | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Ικανότητα | 30000/h |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Εκτυπωτής | Διαθέσιμο |
| Μέγεθος | Κλίμακα 10" |
| Εφαρμογή | paintball |
|---|---|
| Ικανότητα | 32000 |
| Ρολό ζαριού | 150*250mm |
| Ηλεκτρικός | Σίμες |
| Υλικό | SS304 |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 580*600 |
| ηλεκτρικός | Ταϊμένια |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Οδηγός | ΜΑΠ |
| Μαργαρίτης | SS304 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Ρολό ζαριού | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Διαθέσιμο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Διαθέσιμο |
| Πρώτη ύλη | Διαθέσιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |