| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάση καλουπιών | προσαρμόστε |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 100L-20T |
| Υλικό | SUS304/316L |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | Με αέρα αέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Αξιόλογος |
| Πρώτη ύλη | Αξιόλογος |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Ενεση | Θέρμανση νερού και ηλεκτρικού ρεύματος |
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Σχήμα | Διάφορος |
| Ενέσιμα | Αλ & Κου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |