| Τύπος | Εξοπλισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καψούλα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Encapsulation Machine |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Κατάσταση | Νέο |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψουλα |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |