| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 580*600 |
| ηλεκτρικός | Ταϊμένια |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Οδηγός | ΜΑΠ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 ιντσών |
| Ικανότητα | 100.000 /ώρα |
| Ηλεκτρικός | Περίφημος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υλικό | SS316L |
|---|---|
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Siuation | Νέος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Cpacity | Ε&Α |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE |
| Συμφωνία | GMP |
| Έλεγχος | PLC+οθόνη αφής |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50HZ Ή 220V/60HZ |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Μέγεθος | 3-6 mm |
| Ικανότητα | 22000 μπάλες την ώρα |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Υλικό | Μη ζωικό πήκτωμα |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό μηχανής | SS316 |
| Ικανότητα | Ε&Α-80000per ώρα |
| Χρήση | κάψα όπως το πετρέλαιο canabis |