| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μέγεθος | 0,5" και 0,68" |
|---|---|
| Ικανότητα | 20000/ώρα |
| Σφράγιση | Διαθέσιμο |
| Μοτέρ | 1,1 kw |
| Υλικό | SS |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Χρήση | paintball |
| Ικανότητα | 10bag/min |
| Τσάντα | 500 paintball |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Material | SS316 |
|---|---|
| usage | capsule |
| size | 4,6,10inch |
| electric | Simens, Panasonic |
| control | PLC+Touch screen |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση πεδίου |
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Αυτόματος βαθμός | αυτόματο |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |