| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υπηρεσία συντήρησης και επισκευής πεδίου |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Έλεγχος | ΠΛΚ |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | softgel μηχανή καψών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πήκτωμα Pharma | καλλυντικό |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1250*900*1500 |
| Κηλίδα | ξήρανση της πολίστας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |
| Χαρακτηριστικό | 100% υλικά διατροφικής ποιότητας |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |