| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Τύπος | Εξοπλισμός στεγνώματος κενού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Υψηλή ακρίβεια |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Capacity | more than 20000/hour |
| Total power | 1.5-18.5kw |