| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 6 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3-8mms |
| Ικανότητα | 8balls ανά δευτερόλεπτο |
| Όνομα | Μπάλες 3 χιλιοστών ανά δευτερόλεπτο 2-8mm Μηχανή μαλακής ζελατίνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50Hz |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50Hz |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Ικανότητα | 8-12ball/ώρα |
| Ηλεκτρισμός | Διάσημος μάρκας |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| Υλικό | Al ή cu |
|---|---|
| Μέγεθος | 4,6,8,10,12 ίντσες |
| Αποστολή | FedEx και DHL |
| Κατασκευή | CNC κέντρο |
| Ώρα | 3-5 ημέρες |