| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50HZ Ή 220V/60HZ |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Μέγεθος | 3-6 mm |
| Ικανότητα | 22000 μπάλες την ώρα |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE |
| πρότυπο | CE, ISO9001 |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Φόρμουλα εξυπηρέτησης | Αξιόλογος |
| Τροφοδοτικό | 380V/220v |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| πιστοποιητικό | CE |
| Οδηγώ | Πνευματικός |
| Μέγεθος κυλίνδρου | Διάφορος |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Οδηγώ | Πνευματικός |
| Μέγεθος κυλίνδρου | Διάφορος |
| Τροφοδοτικό | 380V/220v |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Χρήση | Παραγωγή κάψουλας και paintball |
| Ώρα | 3 μέρες |
| Εξπρές | Fedex, DHL.TNT |
| Υλικό | Αλουμίνιο Avation |
|---|---|
| Σχέδιο μορφής | Αξιόλογος |
| Εταιρεία | Εργοστάσιο |
| Χρόνος κατασκευής | 5 Ημέρες |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |