| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Μαργαρίτης | Veggie υλικό |
|---|---|
| Εκταση | 200-500m3 |
| Ηλεκτρικός | Ως απαίτηση |
| Ελεγχος | Αντοματική |
| Υλικό | SS316 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 10000 ball per hour |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Eleactric | Simens,Schineider |
| Conveyor | PU&SS |
| Εφαρμογή | Ιατρική |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Βάρος | 1300 κιλά |
| Τύπος συσκευασίας | Καψούλα |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |
| Σχήμα | OV OB |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 σύνολα το χρόνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |