| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 ζευγάρια την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 ζευγάρια την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 ζευγάρια την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Τύπος | Περιστροφικός ξεραίνοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μήνες μετά την ανάθεση |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ισχύς (w) | 3kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |