| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Χρήση | Παραγωγή κάψουλας και paintball |
| Ώρα | 3 μέρες |
| Εξπρές | Fedex, DHL.TNT |
| Υλικό | Αλουμίνιο Avation |
|---|---|
| Σχέδιο μορφής | Αξιόλογος |
| Εταιρεία | Εργοστάσιο |
| Χρόνος κατασκευής | 5 Ημέρες |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 300, 000 ανά ώρα |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ακρίβεια | 0,1 χλστ |
| Ελεγχος | PLC |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |
| Shape | OV OB |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 6 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Mould base | Customize |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Υλικό | ΑΛ |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Χρήση | Παραγωγή κάψουλας και paintball |
| Ώρα | 3 μέρες |
| Εξπρές | Fedex, DHL.TNT |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |