| Υλικό | Μη ζωικό πήκτωμα |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό μηχανής | SS316 |
| Ικανότητα | Ε&Α-80000per ώρα |
| Χρήση | κάψουλα σαν λάδι |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 ιντσών |
| Ικανότητα | 100.000 /ώρα |
| Ηλεκτρικός | Περίφημος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Τύπος | Εξοπλισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καψούλα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ηλεκτρικός | Ταϊμένια |
| από | Κίνα |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50HZ Ή 220V/60HZ |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Μέγεθος | 3-6 mm |
| Ικανότητα | 22000 μπάλες την ώρα |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υπηρεσία συντήρησης και επισκευής πεδίου |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Έλεγχος | ΠΛΚ |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Εφαρμογή | ενθυλάκωση κάψουλων softgel |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης, μηχανή ενθυλάκωσης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | Πάνω από 5 χρόνια |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |