| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Αξιόλογος |
| Πρώτη ύλη | Αξιόλογος |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | Με αέρα αέρα |
| Μαργαρίτης | SS304/316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 κιλά κάθε καλάθι |
| Εγγύηση | Δωρεάν 1 έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Μέγεθος | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |