| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100set/Month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Flow | Air |
| Capacity | 15-50kg |
| Control | PLC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |