| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 30000 ανά ώρα για το paintball |
| Δυναμικότητα2 | 100.000 κάψουλα για μέγεθος 8oval |
| Εγκατάσταση τεχνολογίας | Αξιόλογος |
| Ρολό ζαριού | Κατασκευή από εμάς |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 730 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| shaft | Hollow |
| capacity | 15-20kg/basket |
| net | 2-8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1250*900*1500 |
| Κηλίδα | ξήρανση της πολίστας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |
| Χαρακτηριστικό | 100% υλικά διατροφικής ποιότητας |