| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Εφαρμογή | φύλλα, κάψουλες, paintball, φρούτα |
| Μέγεθος τρύπας | 2-8 χιλιοστά |
| Χρήση | Φαρμακευτικά, τρόφιμα |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |
| Τύπος | Εξοπλισμός στεγνώματος κενού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Τύπος | Εξοπλισμός στεγνώματος κενού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Λειτουργία | Ξήρανση |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | αεροπορικώς |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50Hz |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Ικανότητα | 8-12ball/ώρα |
| Ηλεκτρισμός | Διάσημος μάρκας |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |