| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 8-10ball/min |
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| PLC | PLC και οθόνη αφής |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 40r/min |
| Τύπος | Σκουπίδια |
| Εφαρμογή | Στεγνώστε την κάψουλα σε υψηλή απόδοση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |