| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάση καλουπιών | προσαρμόστε |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 6-8Roller |
| Ικανότητα | 150,000-200,000/H |
| Ελεγχος | Αυτο |
| Ακρίβεια | 0,02mm |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 6-8Roller |
| Ικανότητα | 150,000-200,000/H |
| Ελεγχος | αυτο |
| Ακρίβεια | 0,02mm |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 100-10000L |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |
| Πλατφόρμα | Αξιόλογος |
| Συσκευή κενού | Αβαλιμπέλε |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |