| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | υλικό βαθμού τροφίμων PP |
|---|---|
| Oringin | Κίνα |
| Μέγεθος | 762x495x55 (H) |
| Ανθρώπινο όν | 1,5 κιλά |
| Χρώμα | Ως απαίτηση σας |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Ράψτε το spped chage |
| Ηλεκτρικό Μέρος | Ταϊμένια |
| Πέννελα | Έλεγχος PLC |
| Πρότυπο | CE |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Μαργαρίτης | PP |
|---|---|
| Μέγεθος | 780*495*55mm |
| Τρύπα | 4 χιλιοστά |
| Σωρός | Αξιόλογος |
| Ροή αέρα | Κάτω και πλευρά |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |