| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ιντσών |
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Μάρκα | Kunyou/ηλιοφάνεια |
| Ηλεκτρικός | 220/380/415V |
| Μαργαρίτης | Veggie υλικό |
|---|---|
| Εκταση | 200-500m3 |
| Ηλεκτρικός | Ως απαίτηση |
| Ελεγχος | Αντοματική |
| Υλικό | SS316 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | Με βάση την απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δρομέας | Ζεστός τρέχων\ Ψυχρός τρέχων |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Λογισμικό σχεδιασμού | CAD, Στερεά έργα |
| Όνομα προϊόντος | Υγρό καλούπι σιλικόνης που κάνει καουτσούκ για συμπίεση |
| Σχήμα | OV OB |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου Avaition |
|---|---|
| Εφαρμογή | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Μήκος | Μηχανή Softgel 3 ιντσών |
| Όνομα προϊόντος | Μαλακή κάψουλα/ paintball die roll/ καλούπι |
| Μέταλλο | Αλουμίνιο, χαλκός |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |