| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 6 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ιντσών |
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Μάρκα | Kunyou/ηλιοφάνεια |
| Ηλεκτρικός | 220/380/415V |
| Material | SS304, Aluminium |
|---|---|
| Size | 2100*1500*4000mm |
| Type | Automatic |
| Model | High speed |
| Color | Silver color |
| Μαργαρίτης | Veggie υλικό |
|---|---|
| Εκταση | 200-500m3 |
| Ηλεκτρικός | Ως απαίτηση |
| Ελεγχος | Αντοματική |
| Υλικό | SS316 |