| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μοτέρ | 1 |
| Cpacity | 15 κιλά το καθένα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 3 μ. |
| Ημερομηνία Αγοράς | 2010 |
| Εφαρμογή | Κάψουλα και paintball |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή παραγωγής μαλακών κάψουλας |
| Δυναμικό | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος κύβων κυλίνδρων | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Ελεγχος | PLC |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Βάρος | 1300 κιλά |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψουλα |
| Υλικό | SUS |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | αεροπορικώς |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 300, 000 ανά ώρα |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ακρίβεια | 0,1 χλστ |
| Ελεγχος | PLC |