| Τύπος | Περιστροφικός ξεραίνοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μήνες μετά την ανάθεση |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ισχύς (w) | 3kW |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 300, 000 ανά ώρα |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ακρίβεια | 0,1 χλστ |
| Ελεγχος | PLC |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule,Chemical |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 380/220 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Εφαρμογή | Μηχανή κατασκευής Softgel |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,commissioning and training,Field maintenance and repair service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel capsule encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | Με αέρα αέρα |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |