| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1250*900*1500 |
| Κηλίδα | ξήρανση της πολίστας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |
| Χαρακτηριστικό | 100% υλικά διατροφικής ποιότητας |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Μέγεθος | 285*260 εκ |
| Στέλεχος | Κοίλος |
| Ικανότητα | 15-20 κιλά/καλάθι |
| Καθαρά | 2-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 580*600 |
| ηλεκτρικός | Ταϊμένια |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Οδηγός | ΜΑΠ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100set/Month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5001030mm |
| Ροή | Αέρας |
| Ικανότητα | 15-50kg |
| Ελεγχος | PLC |
| Υλικό | SUS |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | αεροπορικώς |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μοτέρ | 1 |
| Cpacity | 50 κιλά το καθένα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1μ το καθένα |
| Ημερομηνία Αγοράς | 2010 |
| Τύπος | ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΤΟΥΜΠΛΕΡ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 100L-20T |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |