| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 780*495*55mm |
| Στοιβαζόμενο | Ναί |
| Τρύπα | 4mm |
| Χρώμα | γραφικός |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel μηχανή καψών |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | 30000/h |