| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Πλήρως αυτόματο |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος | Εξοπλισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καψούλα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | συμπαγή |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρης αυτόματος πιστοποίησης μηχανών Iso9001 ζελατίνης ενθυλάκωσης μαλακός |
| Υλικό | SS316L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22800-100.000/Υ |
| Μέγεθος | 730*1010 |
| Υλικό εξόδου | PP |
| Ικανότητα | 35-50 κιλά |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Αξιόλογος |
| Πρώτη ύλη | Αξιόλογος |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 100L-20T |
| Υλικό | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Εφαρμογή | φύλλα, κάψουλες, paintball, φρούτα |
| μέγεθος τρύπας | 2-8 χιλιοστά |
| Χρήση | Φαρμακευτικά, τρόφιμα |