| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Μαργαρίτης | SS304/316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 κιλά κάθε καλάθι |
| Εγγύηση | Δωρεάν 1 έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Εφαρμογή | Κάψουλα και paintball |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή παραγωγής μαλακών κάψουλας |
| Δυναμικό | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος κύβων κυλίνδρων | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Ελεγχος | PLC |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Electric | Seimens |
| From | China |
| Brand | Kunyou |
| Υλικό | Μη ζωικό πήκτωμα |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό μηχανής | SS316 |
| Ικανότητα | Ε&Α-80000per ώρα |
| Χρήση | κάψουλα σαν λάδι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |