| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | συμπαγή |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρης αυτόματος πιστοποίησης μηχανών Iso9001 ζελατίνης ενθυλάκωσης μαλακός |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet material | PP |
| capacity | 35-50kg |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Αξιόλογος |
| Πρώτη ύλη | Αξιόλογος |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |