| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή παραγωγής μαλακών καψουλών | Κατανάλωση ενέργειας | 13 kw |
| Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Οθόνη αφής | Αριθμός εμβόλων | 12 |
| Διάσταση | 880X2200X2000mm | Απόκλιση δοσολογίας | < ±2% |
Η μηχανή ενθυλάκωσης μαλακών ζελεδάτων S407 αναπτύχθηκε με βάση τη μηχανή ενθυλάκωσης μαλακών ζελεδάτων μοντέλο S406. Το μήκος του κυλίνδρου μήτρας είναι 20mm μεγαλύτερο. Συνδυάζει τα πλεονεκτήματα του εξωτερικού εξοπλισμού και τις απαιτήσεις των πελατών, λαμβάνοντας ως σημείο εκκίνησης τις ανάγκες και τα μεγαλύτερα οφέλη των πελατών. Εκτός από τα χαρακτηριστικά του S406, υπάρχουν τα ακόλουθα χαρακτηριστικά. Το S407 υιοθετεί λειτουργία PLC, καθιστώντας τη λειτουργία πιο βολική. Ο ρυθμός περιστροφής του κυλίνδρου μήτρας μπορεί να ρυθμιστεί εντός 0 έως 7 σ.α.λ., έτσι οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν τον καταλληλότερο ρυθμό περιστροφής σύμφωνα με δεδομένα διαφορετικών υλικών και τεχνικών.
Ο κύκλος στεγνώματος ελέγχεται από το PLC ενιαία, έτσι οι χρήστες μπορούν να ρυθμίσουν βολικά τον χρόνο του κύκλου. Ο στεγνωτήρας περιστροφής είναι σχεδιασμένος με μια συσκευή για να υπενθυμίζει στους χειριστές να προετοιμαστούν καλά κατά την εκφόρτωση. Το S407 μπορεί να πραγματοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών και εκτύπωσης. Η αντλία λίπανσης του συστήματος κίνησης της μηχανής οδηγείται μόνο από τον κινητήρα, γεγονός που βελτιώνει σημαντικά την απόδοση λίπανσης όταν ο κύριος εξοπλισμός λειτουργεί σε πολύ χαμηλή ταχύτητα. Ταυτόχρονα, μπορεί να μειώσει τους κραδασμούς της μηχανής, να παρατείνει τον χρόνο επισκευής της μηχανής και να εξοικονομήσει επενδύσεις για τους χρήστες.
Απευθύνεται κυρίως σε επιχειρήσεις παραγωγής μαλακών ζελεδάτων, φαρμακευτικές επιχειρήσεις και πανεπιστήμια.
| Μοντέλο | S407 |
| Κύλινδρος μήτρας | Φ103X172mm |
| Ταχύτητα κυλίνδρου μήτρας | 0~7 σ.α.λ. |
| Αριθμός εμβόλων | 12 |
| Συνολική διάσταση | 880X2200X2000mm |
| Βάρος | 1200kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13 kw |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+Οθόνη αφής |
| Ρυθμός παραγωγής | 8#OV 50000-70000 τεμάχια/ώρα |